Naše zálohované obaly

Naše obaly

Od 28. 7. 2014 všetky objednávky automaticky vybavujeme so zálohovanými obalmi. Záloha je 1€ za obal. Keďže objednávky väčšinou vybavujeme pomocou dvoch obalov (jeden na polievku a druhý na hlavné jedlo), tak záloha pri jednej objednávke bude 2€. Nasledujúce otázky vám pomôže zorientovať sa v našom novom systéme. V prípade nejasností, nás neváhajte kontaktovať.

Prečo?

Chceme znížiť náš dopad na životné prostredie v čo najväčšej miere. Jednorazové polystyrénové obaly nenapĺňajú tento náš zámer, avšak chápeme, že niektorým ľuďom môžu vyhovovať viac, preto sme ich nechali v ponuke za symbolický poplatok.

Jecte s nami inak

Naše zálohované obaly

Jecte s nami inak

jec-inak

Koľko je záloha za obaly?

2€ = 1€ za obal na polievku + 1€ za obal na hlavné jedlo.

Ako môžem obaly vrátiť?

  • Pri nasledujúcej objednávke ich odovzdáte kuriérovi, výmenou za nové obaly
  • Osobne v kuchyni po telefonickej dohode (0948300829) na adrese Duklianskych hrdinov 47, 90101 Malacky
  • Po telefonickej dohode pre ne príde kuriér na dohodnuté miesto v dohodnutom čase.

Obal sa mi podarilo nechtiac mechanicky poškodiť. Môžem ho aj tak vrátiť?

Bohužiaľ, ak je obal natoľko poškodený, že už nie je možné ho znovu použit na bezpečné a hygienické zabalenie jedla, tak ho od vás už nemôžeme vykúpiť naspäť.

Vratný obal mi nevyhovuje. Môžem mať jedlo zabalené v jednorazovom obale?

Áno, pri objednávke nám túto požiadavku napíšte do poznámky. V tomto prípade si účtujeme 1€ navyše za jednorazové obaly.

Musím obaly umyť ak ich chcem vrátiť?

Všetky obaly, či už ich dostaneme umyté alebo nie, znovu umývame z hygienických dôvodov. Avšak ak ich vypláchnete, aby jedlo nezaschlo, tak sa veľmi potešíme, že umývanie nebude pre nás také prácne.